Звіти про публічну інформацію

Звіт про опрацювання запитів на публічну інформацію за 2020рік

У 2020 році Міжнародний університет бізнесу і права одержав 11 запитів на отримання публічної інформації. Серед них 7 – від фізичних осіб і 4 – від юридичних осіб.  З  11-ти запитів  були надіслані у письмовому вигляді поштою – 2, а 9 – отримано електронною поштою.

Всі запити було опрацьовано у встановлений чинним законодавством строк. Серед регіонів, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до університету, слід відзначити міста Херсон, Харків, Миколаїв,Одеса.

Звіт про опрацювання запитів на публічну інформацію за 2019рік

У 2019 році Міжнародний університет бізнесу і права одержав 15 запитів на отримання публічної інформації. Серед них 10 – від фізичних осіб і 5 – від юридичних осіб.  З  15-ти запитів  були надіслані у письмовому вигляді поштою – 4, а 11 – отримано електронною поштою.

Всі запити було опрацьовано у встановлений чинним законодавством строк. Серед регіонів, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до університету, слід відзначити міста Херсон, Німеччина,Харків, Миколаїв,Одеса.

Звіт про опрацювання запитів на публічну інформацію за 2018рік

У 2018 році Міжнародний університет бізнесу і права одержав 5 запитів на отримання публічної інформації. Серед них 2 – від фізичних осіб і 3 – від юридичних осіб.  З  5-ти запитів  були надіслані у письмовому вигляді поштою – 2, а 3 – отримано електронною поштою.

Всі запити було опрацьовано у встановлений чинним законодавством строк. Серед регіонів, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до університету, слід відзначити міста Херсон, Одеса.