Грошима треба управляти,
а не служити їм.
(Луцій Анней) Сенека

Освітні ступені:

Бакалавр – 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», кваліфікації «Фінанси, банківська справа і страхування»,строк навчання – 4 роки (240 кредитів ECTS).

Професійні права бакалавра – низовий рівень управління у фінансових та економічних відділах організацій і підприємств різних форм власності на ринку товарів і послуг.

Магістр – 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», кваліфікації «Магістр з фінансів, банківської справи і страхування», строк навчання 1,5 роки (90 кредитів ECTS).

Професійні права магістра – середній рівень управління у лінійних та функціональних підрозділах організацій різних форм власності та організаційно-правових форм.


Спеціалізація

Спеціалізація навчального процесу передбачає поглиблене вивчення проблем та засобів управління у визначених галузях економічної діяльності, що дозволяє займати керівні посади на відповідних підприємствах та в установах і організаціях. Студенти Міжнародного університету бізнесу і права, які навчаються за спеціальністю «фінанси, банківська справа і страхування» на освітньому ступені магістр, отримують наступну спеціалізацію: фінанси, банківська справа і страхування.

Загальна характеристика спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування»

Посади, які можуть обіймати випускники спеціальності

Навчальний процес

Випускова кафедра фінансів, обліку і оподаткування

Сертифікати про акредитацію