АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ТРИВАТИМЕ ДО 22 ЧЕРВНЯ

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин. Дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд.  Основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня, дозволено проводити вступні іспити, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. 

Загальна заборона відвідувати заклади освіти здобувачами лишається в силі. Заклади можна буде відвідувати, зокрема, для участі у:

  • ЗНО, ДПА у формі ЗНО,
  • вступних випробуваннях, зокрема єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні,
  • атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”.

Рішення про послаблення протиепідемічних заходів у окремому регіоні приймає регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У регіонах, в яких здійснюватиметься послаблення карантинних обмежень, дозволяється: з 1 червня:

проводити лабораторні роботи і тренажерні заняття, проводити атестації здобувачів вищої освіти та відповідні підготовчі заходи, отримувати документи про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, брати участь в освітньому процесі в освіті дорослих, брати участь у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.Остаточна дата дозволу цих процесів залежатиме від епідеміологічної ситуації  в кожному окремому регіоні.

Рекомендації для закладів освіти щодо роботи в умовах карантину, збудуть опубліковані на офіційних ресурсах МОН та МОЗ після того, як їх підпише головний санітарний лікар України. Нагадаємо, Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня.

Міністерство освіти і науки України