УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Як знизити ризик захворювання коронавірусом.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу і передачі ГРВІ та нового коронавірусу: -часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; -під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки; -уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; -якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й ускладнене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей.

Також з метою наочного інформування населення про методи профілактики зараження коронавірусом Товариство Червоного Хреста України створило 2 відеоролика – https://www.youtube.com/watch?v=5i9MB9Z9gFI   

https://www.youtube.com/watch?v=2o1WiCleLzE

У випадку відчутного погіршення стану здоров’я, не зволікайте і звертайтеся до лікаря. Адже найбільшою людською цінністю є здоров’я.  У разі підозри на коронавірус телефонуйте за вказаними нижче номерами телефонів: Гаряча лінія Міністерства охорони здоров’я – 0800505201Гаряча лінія Департаменту здоров’я ХОДА – (0552) 22-34-26 або 103.