Дистанційне навчання

Шановні студенти!

Нагадуємо, що  на період карантину навчальний процес у МУБіП повністю перейшов у дистанційний режим через додатки: Zoom, Telegram  та Viber, які дозволяють обмінюватися текстовими повідомленнями, графічними та відеофайлами. Через платформу Moodle здобувачі освіти здають екзаменаційну сесію (вхід  за своїм логіном та паролем).  

Консультації по дисциплінам програм державної атестації проводяться викладачами  через скайп-конференції (інформація  в ваших групах Telegram  та Viber). Графіки сесій буде виставлено на сайті Університету. Сесії будуть проходити в дистанційному режимі.

Детальна інформація  МОН

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

25 січня 2020 року  Міжнародний університет бізнесу і права запрошує  абітурієнтів, батьків та гостей м.Херсона на День відкритих дверей!

Бажаєш отримати освіту та професійні навички, стати затребуваним фахівцем? Мрієш про блискучу кар’єру та роботу на посадах маркетолога, менеджера, економіста, аудитора, податківця, фінансиста, банкіра, юриста, міжнародника -економіста у провідних компаніях України та світу? Тоді Міжнародний університет бізнесу і права запрошує усіх бажаючих на зустріч. Початок  о 10 год.   

До уваги учасників освітнього процесу

15 січня 2020 з 15:30 до 16:30 в конферензалі адімінстративного корпусу (№2) відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи з проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Облік і оподаткування», запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу.

17 січня 2020 року з 9.00 до 10.00 в конферензалі адімінстративного корпусу (№2) відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи з проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Фінанси, банківська справа і страхування». Запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу.

Міжнародна науково-практична конференція у Мюнхені

16 грудня 2019 року  у м.Мюнхен (Німеччина) відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми економіки і права  Німеччини та  України» у якій прийняли участь учасники делегації від Міжнародного університету бізнесу і права: ректор Ненько С.С., Президент  професор Білоусова С.В., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Кузнецова Г.О., проректор з економічних питань Білоусов М.П.; професор Жуйков Г.Є., професор Білоусов О.М., професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування Прохорчук С.В., доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Попова Анна Борисівна;  доцент Щаслива Г. П.; доцент Степанова І.В.; доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Крижановська О. В.,  доцент Мирончук О.Б. Усі учасники конференції отримали сертифікати конференції.

Сертифікати 

ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ ОПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ

Шановні студенти!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 01.01.2020 року змінилися реквізити Міжнародного університету бізнесу і права у звязку із  запровадженням міжнародних номерів банківського рахунку (IBAN) в Україні

Реквізити для оплати

З НОВИМ 2020 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні колеги, студенти, аспіранти, друзі!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Усі ми разом робимо дуже важливу справу: готуємо фахівців для підприємств і установ Південного регіону. Кожен із нас вкладає в цей процес частинку себе. Успіхи студентів і викладачів у науковій, дослідницькій, педагогічній діяльності  тому підтвердження, а новий рік ми зустрічаємо із новими здобутками, далекосяжними планами, оптимізмом та вірою у найкраще.
Напередодні Нового 2020 року прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, добробуту, успішного завершення розпочатих справ і перспективних планів на майбутнє. Нехай  новорічні свята будуть наповнені посмішками ваших близьких, теплотою сердець та радістю, а  прекрасні зимові свята принесуть вам і вашій родині міцне здоров’я і добро, перемогу і  мир, спокій та злагоду!
Бажаємо щоб Новий рік був щедрим на цікаві плани та творчі успіхи! Нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!! Впевненості у майбутньому та здійснення найзаповітніших мрій!
З Новим роком та Різдвом Христовим! Хай 2020 рік буде по особливому казковим!

                                                                                                                                               З глибокою повагою, ректорат Міжнародного університету бізнесу і права

 

Впровадження нових технологій та інноваційних програм в освіті України

17 жовтня 2019 року в Посольстві США за активної підтримки та участі представників Посольства США, Українсько-американським центром інновацій була презентована програма «СЕРЕДНЯ ОСВІТА США — ШКОЛАМ УКРАЇНИ», а також проведено освітній семінар на тему: «Впровадження нових технологій та інноваційних програм в освіті України» за участі Американської школи вищої кваліфікації (VIRTUAL SCHOOLS OF EXCELLENCE). Від Міжнародного університету бізнесу і права участь у заході взяла проректор з НМР Прохорчук С.В. Семінар викликав  зацікавленість та підтримку наших ініціатив щодо підвищення якості освіти в школах та коледжах шляхом впровадження новітніх технологій, інновацій і нових програм через он-лайн та змішані форми навчання.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

17 листопада —  день Студента!
Вітаємо всіх студентів з веселим святом, з міжнародним  днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли себе реалізувати в подальшому житті! 

Цей день був заснований в 1941 році на міжнародній зустрічі студентів країн, що боролися проти фашизму, яка проходила в Лондоні (Велика Британія), але відзначатися почав з 1946 року. Дата встановлена в пам’ять про чеських студентів-патріотів.

ЛІНГАФОННИЙ КАБІНЕТ

В  жовтні 2019 року  до Міжнародного університету бізнесу і права завітали гості з Німеччини — партнери Університету з візитом щодо оновлення лінгафонного кабінету: Райнер Шамбергер – голова Спілки Підприємців Мюнхена, почесний доктор ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права», доктор філософії; Гельмут Ф. Шрайнер – почесний голова компанії Schreiner Group (Шрайнер груп, Німеччина), філантроп, філософ, професор ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права». Шановні гості побували на занятті з німецької мови та змогли протестувати знання студентів за допомогою оновленого програмного забезпечення.

СТУДЕНТИ СВЯТКУЮТЬ

31.10.2019 р. студентами  Міжнародного університету бізнесу і права   було проведено  тематичний вечір в честь дня усіх святих. В програмі цього заходу було заплановано чимало конкурсів. Кульмінацією святкового заходу став тематичний конкурс у стилі «Halloween Party».

Слід зазначити, що студенти проявили дуже велику зацікавленість та організаційні здібності у відтворені тематичного свята, а саме у вигляді: декорування приміщень; відтворені різноманітних образів, що безпосередньо відповідають тематиці проведеного заходу; організації значної кількості гарбузів у вигляді символу свята. Всі учасники  були відзначені присутніми та нагороджені символічними призами.      

Слід зазначити, що серед учасників свята були присутні студенти-інститут Міжнародної економіки та інформаційних технологій та інституту Права, а також студенти з інших навчальних закладів.

 

 

Міжнародна науково-практична конференція

28 жовтня 2019 року у Міжнародному університеті бізнесу і права  відбулася міжнародна науково-практична конференція «Економіка та фінанси в умовах глобальних змін: національний та міжнародний дискурс».   Конференцію проведено за підтримки та участі в ній: Херсонської обласної ради;  Департаменту освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації; European Association for Science and Education e.V., Німеччина;  Національного інституту економічних досліджень Академії наук Молдови; Харквівського НДІ судових експертиз  ім. Засл.проф. М.С.Бокаріуса. З цікавими доповідями на актуальні теми виступили: Клюєв Олександр Миколайович — директор Харквівського НДІ судових експертиз  ім. Засл.проф. М.С.Бокаріуса,  доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України; Райнер Шамбергер – голова Спілки Підприємців Мюнхена, почесний доктор ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права», доктор філософії; Гельмут Ф. Шрайнер – почесний голова компанії Schreiner Group (Шрайнер груп, Німеччина), філантроп, філософ, професор ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права»; Соловйов Ігор  Олександрович — доктор економічних наук, професор; Ненько Сергій Сергійович — ректор, кандидат юридичних наук, доцент; Лепьохіна Олена Ваславіївна- доктор економічних наук, професор та багато інш.