День відкритих дверей

29 лютого 2020 року  Міжнародний університет бізнесу і права запрошує  абітурієнтів, батьків та гостей м.Херсона на День відкритих дверей!

Бажаєш отримати освіту та професійні навички, стати затребуваним фахівцем? Мрієш про блискучу кар’єру та роботу на посадах маркетолога, менеджера, економіста, аудитора, податківця, фінансиста, банкіра, юриста, міжнародника -економіста у провідних компаніях України та світу? Тоді Міжнародний університет бізнесу і права запрошує усіх бажаючих на зустріч. Початок  о 10 год.   

До уваги абітурієнтів 2020

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО: ГРАФІК, ДОКУМЕНТИ ТА УМОВИ ЗНО

В Україні розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Його мають пройти учасники, які планують цьогоріч вступати до вишів на бакалавра, а також учні 11 класу, які складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти сьогодні, 3 лютого 2020 року. Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме до 24 березня 2020 року. Загалом цього року очікується понад 346 тисяч учасників тестування. Серед них будуть випускники шкіл цього і минулих років, учні профтехів, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти, випускники закордонних закладів освіти.   

Всі деталі ЗНО 2020 та Графік проведення ЗНО у 2020 році  

Реєстрація для участі в ЗНО — 2020

Міжнародна науково-практична конференція

30 січня 2020 року у ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права » відбулася  міжнародна науково-практична конференція: «ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ЕКСПЕРТНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: ВІТЧИЗНЯНА ПРАКТИКА ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»   за участі Херсонської обласної  державної адміністрації; Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. професора М.С. Бокаріуса; Національного інституту економічних  досліджень Академії наук Молдови; Університету прикладних наук (Білорусь); Спілки підприємців (Мюнхен, Німеччина).

Програма конференції

На конференції виступили:  Гусєв Юрій Веніамінович — Голова Херсонської обласної державної адміністрації; Ненько С.С. — ректор ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права», к.ю.н., доцент,  професор кафедри адміністративного, кримінального права і процесу; Шані Рофех, Phd з права, експерт з інформаційного насильства, Ізраїль; Райнер Шамбергер — голова Спілки Підприємців Мюнхена, почесний доктор закладу вищої освіти «Міжнародний університет бізнесу і права», доктор філософії; Кононенко Володимир Григорович — заступник директора з іноваційної діяльності, ІТСР імені М.Ф. Іванова «Асканія-Нова», Соловйов Ігор Олександрович, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємств і фінансів ПВНЗ «Миколаївський університет імені Пилипа Орлика»; Лугінін Олег Евгенович, завідувач кафедри судобудування Херсонського філіалу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, к.т.н., доцент та багато інших гостей, викладачів, студентів та аспірантів Міжнародного університету бізнесу і права.

Обговорення освітніх програм

Міжнародний  університет бізнесу і права пропонує до громадського обговорення   освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів ступенів вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр» (2020).
Освітні програми: Фінанси, банківська справа і страхування (2020)
                              Облік і оподаткування (2020)

Зауваження та пропозиції до освітніх програм просимо надсилати до 30 березня 2020 року на електронну адресу Відділу моніторингу якості освітньої діяльності Міжнародного  університету бізнесу і права  —   lana_audit7@ukr.net  Вашу думку буде враховано при перегляді освітніх програм проектною групою наприкінці  навчального року. В процедурах розробки, періодичного перегляду та моніторингу освітніх програм приймають участь як внутрішні стейкхолдери (здобувачі вищої освіти, викладачі), так і зовнішні стейкхолдери (випускники, роботодавці).  30 січня 2020 року  та 05 лютого 2020 року відбудуться засідання робочих  груп з розробки освітньої програми: Фінанси, банківська справа і страхування ; Облік і оподаткування  (корпус №1,  конференцзала, початок о 9.00).

 

З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!

Шановні студенти  та батьки !

02 вересня 2019 року відбудуться урочистості до Дня знань, початок 0 9.00 год.

Запрошуємо Вас на  зустріч з завідувачами кафедр та директорами інститутів!

Зустрічі відбудуться 02 вересня 2019 року в Інституті Права за адресою: м.Херсон, вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 25-а.

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це день знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

1 вересня – особливе свято не лише длястудентів, а й для викладачів та батьків. В цей, завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день, особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, і тим, для кого востаннє.  День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часом нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.  

 

Додаткова сесія для вступу на СВО МАГІСТР

ЗНО для магістрів

 Для вступників у магістратуру, які  не проходили ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ з права або не склали ЄВІ та ЄФВВ (незадовільна оцінка), буде можливість пройти відповідні іспити у третій сесії (додатковій ) в листопаді 2019 року. Відповідний наказ МОН був опублікований, 17 липня 2019 року. Реєстрація на третю сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада.

Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові. Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступити. Важливо, що перед цим обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру. Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу 2019 року тільки на контракт.

Вступники також мають звернути увагу, що, на відміну від основної та додаткової сесій, третя сесія буде платною – вартість окремо визначить Український центр оцінювання якості освіти. Передбачається, що вона буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів.

Нагадуємо, що єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО мають складати вступники в магістратуру спеціальностей галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право»,  «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування»,  «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

 

Перелік необхідних документів для вступу до ПВНЗ «МУБіП»

Перелік необхідних документів для вступу до ПВНЗ «МУБіП»:

 • документ, що посвідчує особу та громадянство;
 • документ про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків;
 • військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);
 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційну картку до сертифіката ЗНО (1 курс СВО Бакалавр);
 • документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсному відборі (за наявності, 1 курс СВО Бакалавр);
 • якщо у документах різні прізвище, ім’я та по батькові – документи підтверджуючі їх зміну (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб та ін.);
 • 4 кольорових фотокартки розміром 3х4 см;
 • 5 конвертів з марками по Україні, картонну теку із швидкозшивачем «Справа №» (для формування особової справи вступника).

Після отримання рекомендації до зарахування на навчання вступники, які мають паспорт у вигляді ID-картки обов’язково мають пред’явити і витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Міжнародний університет бізнесу і права (навчальний заклад IV рівня акредитації). Ліцензія Міністерства освіти і науки України    https://mon.gov.ua/storage/app/media/pravo-diyalnosti/2018/06/25/mizhnaroduniversbiznesuprava10.pdf.

РОБОТА З ЕЛЕКТРОННИМ КАБІНЕТОМ

РОБОТА З ЕЛЕКТРОННИМ КАБІНЕТОМ

Відповіді на питання та корисна інформація представлена на сайті https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2019/poshireni-zapitannya-vidpovidi-pro-vstup-2019/robota-z-elektronnim-kabinetom

Порядок подання розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному віборі до закладів вищої освіти України в 2019 році      https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1457-18#n4

УВАГА! Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають заяви тільки у ПАПЕРОВІЙ формі в таких випадках:

 • для реалізації права на вступ за співбесідою, за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у закладі вищої освіти та/або квотою-1, квотою2, квотою для іноземців відповідно до Умов прийому (тобто, якщо вступники бажають скористатися цими правами);
 • для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти відповідно до Умов прийому (див. розділ ІІІ «Джерела фінансування здобуття вищої освіти», пункти 4, 5);
 • для реалізації права на першочергове зарахування відповідно до Умов прийому (див.розділ І «Загальні положення», пункт 6, підпункт 7: за спеціальностями галузей знань01 «Освіта/Педагогіка» та 22 «Охорона здоров’я» в разі укладення ним угоди про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу);
 • за наявності розбіжностей в даних вступника в ЄДЕБО (прізвище, ім’я, по батькові,дата народження, стать, громадянство тощо) і в документі про повну загальну середню освіту та у сертифікаті ЗНО.
 • Помилки (у свідоцтві/атестаті або сертифікаті) не вважаються розбіжностями, а потребують внесення виправлень у документ! Наприклад, є помилкою різне написання імені: Євген (у свідоцтві/атестаті) та Євгеній (у сертифікаті);
 • у разі подання іноземного документа про освіту;
 • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення (формат – «книжка»,виданий – орієнтовно до 2000 р.);
 • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтвердженої довідкою приймальної комісії закладу освіти.
 • для реалізації права на нарахування додаткових балів призерам та переможцямчемпіонату Європи та чемпіонату Світу, переможцям чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) при вступі на навчання за спеціальностями 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт» (якщо бажають скористатись цим правом).[RbD1]

Увійдіть на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою:https://ez.osvitavsim.org.ua/.

УЧАСНИКУ ЗНО 2019

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ УЧАСНИКУ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ

Подання електронних заяв вступників розпочинається 10 липня 2019 року. До цієї дати переглянути конкурсні пропозиції на вступ можливо на інтернет-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти в розділі #ВСТУП2019 ( vstup.edbo.gov.ua ) та інтернет-сайті Освіта.UA ( vstup.osvita.ua ). 

УВАГА! ВАЖЛИВО!
-У випадках, визначених Умовами прийому, вступники подають заяви ТІЛЬКИ У ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ!
-ЕЛЕКТРОННІ КАБІНЕТИ вступників, створені у 2016-2018 роках, ВИДАЛЕНІ. У 2019 році необхідно знову пройти РЕЄСТРАЦІЮ електронного кабінету.
-СЕРЕДНІЙ БАЛ додатка до свідоцтва/атестата про ПЗСО обчислюється вступником САМОСТІЙНО за
12-бальною шкалою з округленням до ДЕСЯТИХ частин бала і розраховується як середнє арифметичне УСІХ зазначених в додатку ОЦІНОК (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», а також факультативи у загальну кількість НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ (для розрахунку середнього бала рекомендуємо скористатись калькулятором середнього бала).

У разі відображення в електронному кабінеті тексту «Виникла помилка» необхідно зробити наступні дії:

 1. Вийдіть із кабінету (тобто закрийте вкладку, де відображався електронний кабінет).
 2. Почистіть кеш вашого браузера (В пошуковому рядку Google наберiть «як очистити кеш браузера» для отримання iнструкції).
 3. Відкрийте нову вкладку.
 4. Введіть власноруч адресу електронного кабінету: cabinet.osvitavsim.org.ua (не переходьте за збереженою вкладкою на вашому комп’ютері!).
 5. Після завантаження сторінки натисніть Ctrl+F5.
 6. Коли сторінка оновиться, введіть логін та пароль і натисніть «Вхід». Все буде відображатися.
Єдина державна електронна база з питань освіти
Міністерство освіти і науки України https://ez.osvitavsim.org.ua/

ВСТУП МАГІСТРА 2019

До уваги вступників до магістратури у 2019 році!

Реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні тривала з 13 травня до 3 червня!!!

В Приймальній комісії вступнику видавався екзаменаційний листок. Факт видачі екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних під час підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Матеріали єдиного вступного іспиту з іноземної мови розміщено на сайті http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня, єдиного фахового вступного випробування – 04 липня.

Кабінет учасника (вступника до магістратури)  https://zno.testportal.com.ua/master/login