З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК

Дорогі жінки!
Сердечно вітаю Вас із весняним святом – 8 березня!

Щиро дякую за ваше благородство душі, силу духу,  плідну працю в рідному Університеті. Бажаю щоб кожен ваш день був сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика.
Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

З повагою, ректор ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права»,  Сергій Ненько.

ВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ!

Колектив Міжнародного університету бізнесу і права вітає своїх колег з присвоєнням вченого звання ПРОФЕСОРА кафедри маркетингу — ЛЕПЬОХІНУ Олену Ваславіївну, д.е.н., завідувача кафедри маркетингу; ПРОФЕСОРА кафедри фінансів, обліку та оподаткування ПРОХОРЧУК Світлану Володимирівну, к.е.н., проректора з НМР. З присвоєнням вченого звання ДОЦЕНТА по кафедрі фінансів, обліку та оподаткування — КУЗНЄЦОВУ Галину Олександрівну, д.е.н., АНІЩЕНКО Ольгу Вікторівну, к.е.н.

Символічно, що така подія сталася напередодні  Міжнародного дня жінок у науці, який відзначається 11 лютого, починаючи від 2016 року за рішенням ООН .

Бажаємо натхнення для досягнення великих вершин у науковому просторі!

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2021

Сьогодні, 1 лютого 2021 року, розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня. Детально на сайті МОН України.

Згідно з календарним планом підготовки та проведення цьогорічного тестування реєстрація на ЗНО триватиме до 5 березня. Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш ніж із 5-ти навчальних предметів.

Перший Міжнародний Інвестиційний Форум «Відкритий регіон»

29 січня 2021 року про залучення інвестицій та налагодження нових бізнес-зв’язків говорили  на Міжнародному Інвестиційному Форумі «Відкритий регіон», який відбувся на базі Міжнародного університету бізнесу і права.

Дуже приємно, що участь у заході взяли представники іноземних компаній, міжнародні бізнес-експерти з США, Німеччини, Туркменістану, Ізраїлю, а також провідні підприємці та аграрії Херсонської області.
Також під час форуму відбулася виставка-презентація досягнень розвитку підприємств міста та області, зокрема своїми можливостями поділилися:
🔹агрофірма радгосп «Білозерський» АТЗТ;
🔹«Херсонська кондитерська фабрика ім. Войкова»;
🔹ТОВ «Агробізнес»;
🔹ТОВ «Піонер новітніх технологій»;
🔹Фірма «Співдружність»;
🔹ПрАТ «Дім марочних конʼяків»;
🔹Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації;
🔹ТОВ НВП «5-й елемент».
Друзі, я переконаний, такі заходи дають практичні результати, і я дуже задоволений, що сьогодні були підписані нові контракти.
Продовжуємо задавати тон іншим регіонам!
Сергій Козир, Т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації

З 30-річчям Міжнародний університет бізнесу і права!

29 січня 2021 року ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права» святкує своє 30-річчя. 

Друзі, потрійне свято! Сьогодні: Міжнародному університету бізнесу і права — 30 років. Відкриття першого інвестиційного форуму «Відкритий регіон». День народження Президента університету Світлани Білоусової!  Многії та благії літа!!!
 

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 30-річчям від дня заснування ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права».

Щиро вітаю Вас з нашим спільним святом – Днем народження університету! Ми велика дружна родина. Люблячи свій університет, служачи йому, покращуючи його, ми робимо кращою всю Україну. Тому всім бажаю миру, міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди і зростання!

Нехай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює серце втіхою і натхненням, нехай завжди у вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, веселих посмішок!

З повагою, Президент ЗВО

«Міжнародний університет бізнесу і права»,

Світлана Білоусова

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ В 2021 РОЦІ

Процедура реєстрації  вступників до магістратури для складання ЄФВВ та/або ЄВІ

У 2021 році реєстрація вступників для складання ЄФВВ та/або ЄВІ триватиме з 11 травня до 3 червня.

Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Український центр оцінювання якості освіти та ДП «Інфоресурс».

Детальна інформація щодо реєстрації з покроковою інструкцією    

З НОВИМ 2021 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, студенти, аспіранти, вітаємо з Новим роком!
Бажаємо щасливого Нового 2021 року та Різдва Христового! 

Нехай здійсняться всі загадані бажання і рік принесе щедрий достаток,
благополуччя і затишок у родині. Будьте завжди здорові,
нехай життя огорне радістю і наповнить вдалими звершеннями.
Цікавих пригод вам, вірних друзів, щирої любові і процвітання!

ВИКОНУЄМО ПРАВИЛА АНТИ COVID-19

Заклади вищої та фахової передвищої освіти мають академічну автономію. Вони самостійно визначають, як організувати освітній процес в умовах карантину та які технології використовувати для дистанційного навчання. Забороняється відвідування закладів вищої та фахової передвищої освіти здобувачами освіти групами кількістю більше ніж 20 осіб — на території регіону (адміністративно-територіальній одиниці) з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки.
Шановні студенти, аспіранти, працівники Міжнародного університету бізнесу і права дотримуймося простих, але важливих правил поведінки, навчання та перебування у закладах освіти в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.